RAGT та Bayer підписали угоду щодо створення інноваційної селекційної програми гібридної пшениці
04/2021

RAGT та Bayer підписали угоду щодо створення інноваційної селекційної програми гібридної пшениці

Це нове партнерство має на меті забезпечити фермерів новими гібридами пшениці з високим потенціалом завдяки поєднанню багаторічного досвіду в аграрній сфері

Rodez — Monheim, 20 квітня 2021 року — RAGT та Bayer підписали ексклюзивну угоду задля спільного розроблення високопродуктивних гібридів пшениці. Дві компанії, які прагнуть задовольнити сучасні потреби фермерів по всій Європі, об’єднають свої напрацювання й у такий спосіб забезпечать провідні європейські дослідження в галузі генетики м’якої пшениці доступом до новітніх методів селекції, ефективних систем виробництва насіння та задаптованих цифрових технологій.

Пшениця — найпоширеніша продовольча культура у світі. В Європейському Союзі та Великій Британії нею засівається понад 25 мільйонів гектарів. Пшениця забезпечує близько 20% споживаного у світі харчового й кормового білка. Збільшення валового виробництва зерна внаслідок упровадження врожайних і пластичних до ґрунтово-кліматичних умов гібридів пшениці забезпечить потребу щораз більшого населення в продукції рослинництва.

З об’єднанням зусиль Bayer — лідера в галузі системи захисту посівів пшениці, що має досвід виробництва насіння і використовує найсучасніші цифрові технології в сільському господарстві, та RAGT — світового лідера у сфері зернових культур і законодавця інновацій у насінництві, обидві компанії сприятимуть розвитку гібридної пшениці та пропонуватимуть інноваційні технології вирощування культури.

 

Цілі співпраці, що підтримують еволюцію сільського господарства.

 

«Гібридна пшениця надає можливість сільгоспвиробникам запобігти проблемі кліматичних змін і водночас досягти вищої продуктивності та стабільності у виробництві культури», — пояснює Боб Реітер, керівник R&D відділу компанії Bayer Crop Science. «Ми раді співпраці з RAGT, що надасть виробникам пшениці нові вирішення та сприятиме отриманню високоякісного врожаю пшениці».

Бруно Трембле, регіональний менеджер Bayer Crop Science в Європі, на Середньому Сході та в Африці підтверджує: «Наша угода з RAGT започаткувала ще одну захопливу співпрацю між двома історичними партнерами з додатковими інноваціями та цифровими можливостями, потрібними для розкриття генетичного потенціалу гібридів пшениці. Разом ми запропонуємо виробникам зерна інноваційну систему виробництва насіння гібридної пшениці. Це також сприятиме більш самодостатній європейській системі виробництва харчових продуктів і кормів».

 

Лоран Геррейро, генеральний директор RAGT Semences, теж вбачає в цій співпраці переломний момент для сільгоспвиробників. «RAGT і далі є часткою сталого розвитку сільського господарства. Ця угода, що має на меті сприяти створенню нової гібридної пшениці та нових сучасних технологій вирощування, дасть нам змогу істотно підтримати фермерів. Ми йдемо в ногу з розвитковим сільським господарством і задовольняємо його потреби в різних галузях діяльності. Об’єднавши інноваційний генетичний матеріал, зможемо запропонувати фермерам гібриди пшениці, що розв’язуватимуть основні проблеми, з якими вони стикаються на своїх полях», — пояснює Лоран Геррейро.

 

 

Про компанію Bayer

Bayer — це міжнародна компанія, що працює у сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії Bayer націлені допомогти людям і планеті процвітати та вирішувати нові завдання в умовах зростання та старіння населення. Створюючи цінності за допомогою інновацій і науки, Bayer твердо прагне до сталого розвитку й забезпечує прозору та відповідальну діяльність. У 2020 році компанія Bayer налічувала майже 100 000 працівників і мала товарообіг у 41,4 мільярда євро. Група інвестувала 4,9 мільярда євро в R&D. Ознайомитися з докладнішою інформацією можна за покликанням www.bayer.com.

 

 

Про компанію RAGT

RAGT Semences розвиває мультинасіннєву діяльність у Франції та у всьому світі, що відповідає сучасним потребам рослинництва, пов’язаним з екологічними проблемами, технічними вимогами та спільною сільськогосподарською політикою (ССП у ЄС). Дальший розвиток діяльності RAGT Semences орієнтований на головні види сільськогосподарських культур. Дослідження та інновації лежать в основі стратегії розвитку компанії, що інвестує близько 15% від товарообігу у свій дослідницький філіал. Останній налічує 18 дослідних станцій у всьому світі.

Натепер RAGT Semences пропонує своїм клієнтам у 50 країнах інноваційні сорти та гібриди, задаптовані до конкретних ґрунтово-кліматичних умов і потреб виробництва.

Продумана організація, рішучий новаторський підхід і міцні відносини з дистриб’юторами дали змогу RAGT Semences досягти й закріпити провідні позиції на стратегічних ринках.

Ознайомитися з докладнішою інформацією можна за покликанням https://ragt-semences.com.ua