RAGT Semences придбала Seed Force в Новій Зеландії та Австралії
12/2020

RAGT Semences придбала Seed Force в Новій Зеландії та Австралії

З 2006 року RAGT Semences співпрацює з двома компаніями -  Seed Force Нова Зеландія, та Seed Force Австралія. І зараз, щоб підсилити свою позицію на Тихоокеанській території, RAGT Semences бере ці компанії повністю під свій контроль. Угода, над якою працювали стейкхолдери протягом останніх місяців, була фіналізована в останні кілька днів.

«Такий розвиток є результатом 14-ти річної тісної співпраці, що стало можливим завдяки дуже сильним відносинам між працівниками наших компаній» - сказав Лоран Геррейро, Генеральний Директор RAGT Semences.

Портфоліо з багатьма видами культур, робить французьку насіннєву компанію одним з лідерів на Європейських ринках. Території Нової Зеландії та Австралії представляють зараз дві платформи для зростання, з великим потенціалом для розвитку генетики в майбутньому.  

Такий розвиток став можливим завдяки роботі Seed Force Нова Зеландія та Seed Force Австралія, які досягли значної присутності на ринку, та створили сильний бренд.

«Це придбання повністю відповідає нашій стратегії розвитку нових ринків, де ми надаємо сортові рішення для фермерів, та всіх наших партнерів » - пояснює Лоран Геррейро.

Завдяки сильній присутності на двох найбільш стратегічних ринках південної півкулі RAGT Semences має намір збільшити свою присутність і в іншому стратегічному регіоні: ринки Південно-Східної Азії. Такий крок RAGT Semences, підсилить штат працівників обох компаній, відповідно до 25 і 29 осіб.

Генеральні менеджери обох компаній - Брюс Гаррет з Seed Force Нова Зеландія, та Дейл Скеппер з Seed Force Australia будуть підпорядковуватися безпосередньо Самуелю Гасте – керівнику з розвитку “Нових ринків”.