CLEARFIELD

CLEARFIELD

Стійкість соняшнику до гербіциду виявили випадково. Це сталося 1996 року на соєвих полях у Канзасі, коли з’ясувалося, що саджанці соняшнику не постраждали після застосування гербіциду групи імідазолінів. Ці соняшники мимоволі набули природної стійкості до гербіциду. Відкриття наштовхнуло селекціонерів на ідею схрещування соняшників, які мають природню стійкість, з їхніми лініями для введення цієї характеристики до генетичного матеріалу.
Так з’явилася технологія Clearfield®.

ПІСЛЯСХОДОВЕ ОБРОБЛЕННЯ ШИРОКОГО СПЕКТРА ДІЇ

Clearfield® — інноваційна виробнича технологія для оброблення соняшнику. Застосування виробничої системи Clearfield® дає змогу сільгоспвиробникам здійснювати післясходове обробляння міжрядь за допомогою гербіциду широкого спектра дії проти злакових і дводольних бур’янів.


ВИРІШЕННЯ CLEARFIELD®: МЕХАНІЗМ ДІЇ

Виробнича система Clearfield — це комбінація гібрида соняшнику Clearfield® з природною стійкістю до гербіциду й гербіциду «Євро-Лайтнінг® » (імазапір 15 г/л + імазамокс 33 г/л). Ця технологія становить ефективне вирішення для оброблення посівів за рясного розмноження бур’янів, зокрема нетреби, дурману, амброзії, дикорослого соняшнику, чорного пасльону й переліски. Також вона ефективна проти вовчка соняшникового. Виробнича система Clearfield оберігає від зараження під час дозрівання й захищає врожайність соняшнику.

Для одержання консультацій щодо застосування гербіциду «Євро-Лайтнінг® » зверніться до оригінатора BASF.
Унікальний символ Clearfield® є зареєстрованою торговою маркою BASF © BASF SE, 2018. Усі права застережені. ПУЛЬСАР® 40 — зареєстрована торгова марка BASF.