Контакти ТОВ
10/2020

Контакти ТОВ "РАЖТ Семенс Україна"

Центальний офіс

Україна, м. Київ, 03127, вул. Героїв Оборони, 10А, оф. 148

Тел. 380 44 538-15-31

 

 

Тетяна Савчук Реналь

Директор

tmalarange@ragt.fr

 

 

Іван Терещенко

Комерційний директор

Моб: 380 67 218-83-03
Itereshchenko@ragt.fr

 

 

Віктор Шатковський

Керівник відділу регіонального розвитку

Моб: 380 67 209-38-89
Vshatkovskyi@ragt.fr

 

Регіональні представники

Іван Зевако

Менеджер з питань регіонального розвитку

Тернопільська, Львівська, Івано-Франківська область

Моб: 380 50 073-72-92
Izevako@ragt.fr

Юрій Воєвода

Менеджер з питань регіонального розвитку

Вінницька, Житомирська область

Моб: 380 67 006-03-00
Yvoievoda@ragt.fr

 

Едуард Горніцький

Менеджер з питань регіонального розвитку

Київська область

Моб: 380 50 423-83-03
Ehornitskui@ragt.fr

 

 

Олександр Музичук

Менеджер з питань регіонального розвитку

Чернігівська, Сумська область

Моб: 380 95 840-15-47
Omuzychuk@ragt.fr

 

 

Євгеній Гордаченков

Менеджер з питань регіонального розвитку

Полтавська область

Моб: 380 50 386-17-14
Egordachenkov@ragt.fr

 

Сергій Попович

Менеджер з питань регіонального розвитку

Черкаська область

Моб: 380 67 406-40-24
Spopovych@ragt.fr

 

Олександр Савченко

Менеджер з питань регіонального розвитку

Дніпропетровська область

Моб: 380 50 486-71-63
Osavchenko@ragt.fr

 

 

Ігор Бузанов

Менеджер з питань регіонального розвитку

Кіровоградська область

Моб: 380 50 367-53-33
Ibuzanov@ragt.fr

 

 


Відділ по роботі з ключовими клієнтами

 

Володимир Мокрієнко

Керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами

Моб: 380 67 214-79-95
Vmokriienko@ragt.fr

Максим Гаврилюк

Менеджер відділу по роботі з ключовими клієнтами

Західна Україна

Моб: 380 67 323-72-52
Mgavryliuk@ragt.fr

 

Микола Хмарський

Менеджер відділу по роботі з ключовими клієнтами

Північна Україна

Моб: 380 50 469-87-30
Mkhmarskiy@ragt.fr

Сергій Мусатенко

Менеджер відділу по роботі з ключовими клієнтами

Центральна Україна

Моб: 380 95 696-04-65
Smusatenko@ragt.fr

 


Відділ технологічної підтримки

Олександр Жигун

Керівник відділу технологічної підтримки

Моб: 380 67 656-38-41
ozhygun@ragt.fr

 


Відділ маркетингу 

 

Олександр Кобець

Менеджер з маркетингу

Моб: 380 50 440-86-11
Okobets@ragt.fr

 

Яна Вітязь

Менеджер з реклами

Моб: 380 50 388-99-79
Ivitiaz@ragt.fr